Wyznaczmy razem cele na rok 2017

cele na rok

Szablon do wydrukowania


Czyż początek Nowego roku nie jest fascynujący? Gdy wszystko się uspokoi, dekoracje są zdjęte, a my wracamy do codziennej rutyny w pracy lub szkole... wtedy możemy się zatrzymać i zastanowić się nad tym, co chcemy zdziałać i osiągnąć w nowym roku.


Symbol 2017-ego roku, Ognisty Kogut, jest uparty i zdeterminowany, dlatego w tym roku szczęście będzie sprzyjało tym, którzy dążą do wyznaczonych przez siebie celów.


A więc, czy jesteś gotowy skorzystać ze wsparcia Ognistego Koguta i odnaleźć siebie na nowo w 2017 roku? A może chociażby zapomnieć o wszystkich wymówkach i pokonać nałogi? Lub nauczyć się czegoś nowego?


Wiem, że łatwiej osiąga się tych celów, które wyznaczamy sobie konkretnie, dlatego przygotowałam dla was szablon do wydrukowania i wypełnienia. Dla jasności już wpisałam jeden z celów :)


Nyttårsforsett

2017

W TYM ROKU:

Zapoczątkuję nowy zwyczaj:

______________________

Przeczytam dobrą książkę:

______________________

Nauczę się:

języka norweskiego

Odwiedzę:

______________________

Pozbędę się nałogu:

______________________

Będę czekać na:

______________________

Jeśli spodobał wam się mój cel i rzeczywiście postanowiliście zmienić swoje życie, nie zwlekajcie i zacznijcie naukę już teraz!A ja życzę, abyście w tym roku nie tylko osiągnęli wyznaczone przez was cele, ale też cieszyli z samego dążenia do nich.


"Nie czekajcie, aż osiągniecie swój cel, by być dumnymi z siebie. Bądźcie dumni z siebie z powodu każdego swego kroku ku wyznaczonemu celowi!“


MojNorweski.pl – najlepsze miejsce do samodzielnej nauki!