Dlaczego warto uczyć się z mojnorweski.pl?

O nas

Mojnorweski.pl to projekt dla tych, którzy chcą szybko i wesoło nauczyć się języka norweskiego. Na stronie znajdziesz cały niezbędny materiał - nagrania audio, notatki, słowniczek i materiał wideo.


NAUCZ SIĘ JĘZYKA NORWESKIEGO W 3 MIESIĄCE!


Dlaczego warto uczyć się z nami?

Pragniemy zaznaczyć, że nauka języka z nami będzie bardzo łatwa i wesoła. Wystarczy, żebyście się rozluźnili. Nie stresujcie się i uczcie się z przyjemnością. Powoli i spokojnie słuchając oraz powtarzając podany materiał, naprawdę łatwo zapamiętacie norweskie zwroty, których nieraz trzeba będzie nauczyć się na pamięć.

Słuchać kursu języka norweskiego będziecie mogli pijąc kawę lub herbatę, w czasie przerw obiadowych, jadąc autem lub w domu, a także jadąc rowerem czy ćwicząc w sali sportowej.

Podstawy języka norweskiego są przedstawiane w bardzo jasny sposób. Zarówno dzieci i młodzież, jak i ludzie starsi bez większego wysiłku będą mogli dobrze opanować ten język. Kursy języka norweskigo są do Waszej dyspozycji 24 godziny na dobę.


WYPRÓBUJ ZA DARMO


Z Mojnorweski.pl bez trudu osiągniesz poziom A2 „Półmetek"

5 umiejętności w zakresie znajomości języka norweskiego, które zapewniamy tym, którzy ukończą kurs początkujący z Mojnorweski.pl:

infograficzny
  1. POTRAFIĘ ZROZUMIEĆ zdania i najczęściej używane wyrażenia, związane ze sprawami dla mnie ważnymi (np. podstawowe informacje dotyczące mnie i mojej rodziny, zakupów, miejsca i regionu zamieszkania, zatrudnienia).

  2. POTRAFIĘ PORADZIĆ SOBIE w najprostszych codziennym sytuacjach, gdy trzeba zapytać o informację lub jej udzielić.

  3. POTRAFIĘ CZYTAĆ bardzo krótkie, proste teksty. Potrafię znaleźć konkretne informacje w prostych tekstach dotyczących życia codziennego: ogłoszeniach, reklamach, kartach dań, rozkładach jazdy, i zrozumieć krótkie, proste listy prywatne.

  4. POTRAFIĘ OPOWIEDZIEĆ o swoim wykształceniu, najbliższym otoczeniu, podstawowych potrzebach i zainteresowaniach.

  5. POTRAFIĘ PISAĆ krótkie, proste notatki i wiadomości. Potrafię napisać bardzo prosty list prywatny, na przykład podziękowanie komuś za coś.

ROZPOCZNIJ NAUKĘ