Proces uczenia się z Mojnorweski.pl

Pragniemy zaznaczyć, że nauka języka z nami będzie bardzo łatwa i wesoła. Wystarczy, żebyście się rozluźnili. Nie stresujcie się i uczcie się z przyjemnością. Powoli i spokojnie słuchając oraz powtarzając podany materiał, naprawdę łatwo zapamiętacie norweskie zwroty, których nieraz trzeba będzie nauczyć się na pamięć.

Słuchać kursu języka norweskiego będziecie mogli pijąc kawę lub herbatę, w czasie przerw obiadowych, prowadząc auto lub w domu, a także jadąc rowerem czy ćwicząc w sali sportowej.

infograficzny

Kurs Mojnorweski.pl jest oparty na unikalnej metodologii. Lekcje języka norweskiego składają się z kilku podstawowych części:

  1. NAGRANIA AUDIO. Jedna z podstawowych części lekcji w procesie uczenia się języka norweskiego. Czas trwania każdej lekcji to około 30 minut. Możesz słuchać nagrań audio bezpośrednio na stronie mojnorweski.pl lub ściągnąć je i słuchać w dowolnym miejscu i czasie.
  2. MATERIAŁ VIDEO. Oglądając materiał video z lekcji, szybciej opanujesz nowe słowa, zwroty i zdania, jak również wymowę i pisownię.
  3. SŁOWNIK ORAZ WYMOWA. Nowe słowa i ich wymowa są podane osobno w tabeli. W ten sposób szybciej zapamiętasz słowa i nauczysz się je poprawnie wymawiać.
  4. NOTATKI. Podany jest cały materiał lekcji, który możecie pobrać, wydrukować i mieć zawsze ze sobą. W celu ułatwienia nauki nowe słowa, zwroty i zdania są wyróżnione.
  5. POBIERZ. Jeżeli chcesz słuchać lekcji w dowolnym miejscu i czasie, możesz pobrać pliki w formacie MP3, a także notatki w formacie pdf.
  6. TESTY. Do pogłębienia wiedzy przeznaczonych jest 40 testów złożonych z 10 pytań.

WYPRÓBUJ ZA DARMO